Datum objave: 20. rujna 2024.

Poziv na procjenu kandidata prijavljenih na natječaj od 10. rujna 2024.

POZIV

na procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za radna mjesta od 10. rujna 2024.

Procjena i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj od 10. rujna 2024.  bit će provedena u prostoru Osnovne škole kralja Tomislava, Našice, Ulica Matice hrvatske 1, 31 500 Našice prema sljedećem rasporedu:

Tajnik školske ustanove 1 – neodređeno, puno radno vrijeme

1. pisana provjera intelektualno-kognitivnih sposobnosti bit će provedena u srijedu 25. rujna 2024. prema rasporedu u prilogu za sve kandidate koji su dostavili pravodobnu i potpunu prijavu sa svim prilozima te ispunjavaju uvjete tražene natječajem, Raspored za pisanu provjeru intelektualno-kognitivnih sposobnosti
  2. pisana provjera poznavanja i primjene propisa bit će provedena u petak 27. rujna 2024. u 12.30 sati za sve kandidate koji su pristupili pisanoj procjeni i vrednovanju intelektualno-kognitivnih sposobnosti,
  3. praktična provjera informatičke pismenosti bit će provedena u utorak 1. listopada 2024. u 12.00 sati za sve kandidate koji su zadovoljili na pisanom dijelu procjene i vrednovanja, odnosno koji ostvare najmanje 60 % od ukupnog broja propisanih bodova na pisanoj provjeri poznavanja i primjene propisa,
  4. usmena procjena i vrednovanje bit će provedena u četvrtak 3. listopada 2024. od 12 sati za kandidate koji su zadovoljili na praktičnom dijelu procjene i vrednovanja, odnosno koji ostvare najmanje 60 % od ukupnog broja propisanih bodova na praktičnoj provjeri informatičke pismenosti.

Kandidati su dužni doći u Osnovnu školu kralja Tomislava, Našice u dogovoreno vrijeme te pripremiti odgovarajuću identifikacijsku ispravu radi utvrđivanja identiteta. Ako kandidat ne pristupi procjeni, smatrat će se da je odustao od prijave na natječaj.

Na praktičnu provjeru informatičke pismenosti bit će pozvani kandidati koji zadovolje pisanu procjenu i vrednovanje, odnosno ostvare najmanje 60 % od ukupnog broja propisanih bodova na pisanoj provjeri poznavanja i primjene propisa.

Na usmenu provjeru poznavanja i primjene propisa bit će pozvani kandidati koji zadovolje praktičnu procjenu i vrednovanje, odnosno ostvare najmanje 60 % od ukupnog broja propisanih bodova na praktičnoj provjeri informatičke pismenosti.

Rezultati pisane procjene i vrednovanja te raspored za praktičnu provjeru informatičke pismenosti kandidata bit će objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole kralja Tomislava, Našice: http://www.os-kralja-tomislava-na.skole.hr/ u rubrici „Natječaji za radno mjesto“ u petak 27. rujna 2024. do 18 sati.

Rezultati praktične provjere informatičke pismenosti te raspored za usmenu procjenu i vrednovanje kandidata bit će objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole kralja Tomislava, Našice: http://www.os-kralja-tomislava-na.skole.hr/ u rubrici „Natječaji za radno mjesto“ u utorak 1. listopada 2024. do 18 sati.

Literatura za kandidate:

1. Pravilnik o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi (NN 40/2014)
  2. Uredba o uredskom poslovanju (NN 75/21)
  3. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23)

Poziv na procjenu i vrednovanje kandidata uz natječaj od 10.9.2024.

Raspored za pisanu provjeru intelektualno-kognitivnih sposobnosti

Bodovanje u postupku procjene i vrednovanja kandidata za radno mjesto tajnik 1

Literatura uz natječaj za radno mjesto tajnik školske ustanove 1

Obilježili smo Dan pobjede u našem gradu

Nizom aktivnosti i naša se škola uključila u obilježavanje Dana pobjede u gradu Našicama. Učenici 7.-ih i 8.-ih razreda prošlog su tjedna priredili pano s informacijama o ratnim događajima u Našicama od prije 33 godine i postavili ga u holu škole. U pratnji učiteljice...

Sajam razmjene

I ove godine se u našoj školi održava "Sajam razmjene" od 24.9. do 26. 9. za vrijeme velikih odmora (2. i 3. sat) u obje smjene. Sajam organiziraju učiteljica Jasna Sajdl i učenici 7. razreda.

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content