Maškare u B- smjeni

Autor: Blaženka Kovač, 8. 3. 2012.

U utorak 21. veljače 2012. godine  u OŠ kralja Tomislava Našice  u B – smjeni  uz pjesmu i ples izabrali smo najbolje maske od 1. do 4. razreda i od 5. do 8. razreda. Povodom maškara i što bolje zabave škola nas je ugodno iznenadila i počastila krafnama te nam izmamila osmijehe na lica tom lijepom gestom.

Svaki razred je pod satom razrednog odjela izabrao najbolju masku razreda te ju je pod velikim odmorom predstavio kao kandidata za najbolju masku škole na natjecanju koje je održano u školskom holu. Izbor najboljih maski razredne i predmetne nastave bio je zanimljiv i težak za ocjenjivački žiri.
 Ocjenjivački žiri  u sastavu: ravnateljica Vlatka Zahirović, psihologinje Ana Kuric, Ivana Mihalj  te knjižničarka Ivana Ostrički imale su težak zadatak izabrati najbolje maske.

Program je vodila učiteljica glazbene kulture Katarina Bukvić.
U programu su sudjelovale i  pjesmom su nas zabavljale naše učenice Anamaria Mrak, 8.d, Stela Javorček, 7.d, Katarina Hrvat, 5.d i  ritmička skupina 3.c razreda sa svojom plesnom točkom koju su uvježbali uz svoju učiteljicu Jelenu Šimunović.

Napokon smo doznali i pobjednike koje je nagradila ravnateljica Vlatka Zahirović:

RAZREDNA NASTAVA:
1.    MJESTO –  „šumska vila“ - Sara Kapelac, 1.b
2.    MJESTO –  „gusar“- Petar Njegovan, 4.c
3.    MJESTO –  „ indijanka“ – Klara Fruk, 3.b

PREDMETNA NASTAVA:
1.  MJESTO –  „direktor  Šojić“ - Robert Lamot, 7.d
2.  MJESTO – „kaubojka“ -  Ena  Nemet, 7.c
3.  MJESTO – „liječnički tim“ – Valentina Bijuklić i Tena Poljak, 8.d

Za najbolju maskiranu učiteljicu nagradu je dobila Anica Janković.
 Čestitamo svim nagrađenima i zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali!

Izvor: Đurđica Mašić