Održano međuopćinsko natjecanje osnovnih škola u odbojci za djevojčice i dječake

Autor: Blaženka Kovač, 6. 3. 2012.

U utorak 27.1.2012. godine održano je međuopćinsko natjecanje  za osnovne škole u odbojci za djevojčice i dječake. Domaćin natjecanja bila je OŠ Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac. Učenice naše škole osvojile su 2. mjesto.

Sudjelovale su dvije ekipe dječaka iz OŠ Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac i OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac.
Prvo mjesto osvojila je OŠ Ivana Brnjika Slovaka, a voditelj  ekipe bio je Miljenko  Krolo. Drugo mjesto osvojila je  OŠ J.J. Strossmayera Đurđenovac. Voditelj ekipe bila je Spomenka Mihačić.
 Prvoplasirana  odbojkaška ekipa dječaka iz OŠ  Ivana  Brnjika Slovaka Jelisavac ide na  predžupanijsko natjecanje u Đakovo.

Rezultati natjecanja za dječake:
1.  OŠ I.Brnjik Slovak, Jelisavac – OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac       2 : 0
Na natjecanju iz odbojke sudjelovale su četiri ekipe djevojčica i to: OŠ kralja Tomislava, Našice, OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac, OŠ Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac i OŠ Dore Pejačević, Našice.
Drugo mjesto osvojile su djevojčice OŠ kralja Tomislava, Našice.

Ekipu su činile:
1.   IVONA  STOŠIĆ, 8. E, kapetan ekipe
2.   MARIJA  VRABAC, 7.D
3.   LARA  ŠUŠAK, 7.B
4.   DORA  KURTEK, 7.B
5.   DORA  MIHIĆ, 7.B
6.   STELA  JAVORČEK, 7.D
7.   NIKOLINA  PAVLOVIĆ, 6.A
8.   ANA  BLAŽEVIĆ, 6.C
9.   MAJA  GALINEC, 8.D
10. JOSIPA  BENOTIĆ, 8.D

Voditelj ekipe bila je Đurđica Mašić.
Prvo mjesto osvojila  je OŠ Dore Pejačević, Našice- voditelj ekipe Mirko Kruljac
Treće mjesto J.J.Strossmayera, Đurđenovac – voditelj ekipe Spomenka Mihačić.
Četvrto mjesto OŠ Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac – voditelj ekipe Miljenko Krolo
Utakmice sudio je Vladimir Barić.

Rezultati natjecanja za djevojčice:
1.  OŠ I.Brnjik Slovak, Jelisavac – OŠ kralja Tomislava, Našice               0 : 2
2.  OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac – OŠ Dora Pejačević,Našice      1 : 2
3.  OŠ Dora Pejačević, Našice  -   OŠ I.Brnjik Slovak, Jelisavac              2 : 0
4.  OŠ kralja Tomislava, Našice  -  OŠ Dora Pejačević, Našice
5.  OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac -  – OŠ kralja Tomislava, Našice     0 : 2
6.  OŠ I.Brnjik Slovak, Jelisavac - OŠ J.J. Strossmayera, Đurđenovac 1:2

Prvoplasirana  odbojkaška ekipa djevojčica iz  OŠ Dora Pejačević, Našice  ide na  predžupanijsko natjecanje u Đakovo.

Izvor: Đurđica Mašić