Obilježili smo 2. prosinca – Dan invalida na najljepši način!

Autor: Blaženka Kovač, 5. 12. 2011.

Povodom 2. prosinca – Dana invalida naši učenici i njihovi razrednici posjetili su 1. sat nekoliko posebno nam dragih učenika kako bi ih razveselili poklonima i pokazali im koliko ih vole.

U jutarnjoj smjeni učenici 6.d i 8.d razreda te njihovi razrednici Danijel Rončević i Tanja Majdandžić ružama i prigodnim sastavcima razveselili su Dijanu Blagajac i Valentinu Biuklić.

U poslijepodnevnoj smjeni naša je Novinarska skupina zavirila u 2.a  i 5.b razred. U 5. b razredu dočekala nas je razrednica Martina Strapač koja je sa svojim učenicima Miji Koljenik pripremila jedan zaista poseban poklon koji ju je ganuo do suza, zbirku crteža i lijepih poruka koje joj upućuju njezini prijatelji iz razreda. Uz najljepše želje za zdravlje i uspjeh poklonili su joj i bombonijeru.
U 2. a razredu učiteljica Ljiljana Kubaša sa svojim je učenicima pripremila punu vrećicu poklona za Katarinu Barušić koju je najviše razveselila slika cvijeta od kolaža. Njezina teta Senka pročitala joj je prigodnu pjesmicu, a druženje je završilo zajedničkim fotografiranjem.
Svim učenicima i njihovim brižnim učiteljima želimo još puno lijepih zajedničkih trenutaka i uspjeha u radu.

Izvor: NOVINARSKA SKUPINA