Osnovna škola kralja Tomislava Našice

Uspjeh mladih karatista na Međunarodnom turniru „Zlatni dukat Slavonije“ u Đakovu i Međunarodnom natjecanju „Osijek KUP 2011.“

Autor: Đurđica Zailac, 18. 11. 2011.

Na Međunarodnom karate turniru „Zlatni dukat Slavonije“ održanom u Đakovu članovi Karate kluba „Nexe“ i ujedno učenici OŠ kralja Tomislava Našice osvojili su u borbama tri medalje i to:  Marko Karakaš  (učenik -38 kg)  osvojio  je prvo mjesto i zlatnu medalju, Matea Ivić (mlađa kadetkinja) osvojila je treće mjesto i brončanu medalju, učenica Beata Zavada (učenica -32 kg) također treće mjesto i brončanu medalju .

Na međunarodnom natjecanju u karateu Osijek KUP 2011.g. članovi Karate kluba „Nexe“ Našice i učenici OŠ kralja Tomislava Našice u borbama su osvojili  dvije medalje.
Drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji učenika -38 kg pripalo je Vasiliju Urošević.
Treće mjesto i broncu  u kategoriji učenica -32 kg osvojila je Mia Banaj.
Treneri su Zdenko Minarik 6. DAN i Kristina Minarik 2. DAN.

Izvor: Đurđica Zailac