Maškare u OŠ kralja Tomislava u Našicama

Autor: Blaženka Kovač, 8. 3. 2011.

U utorak 8. ožujka 2011. godine u našoj se školi pod velikim odmorom u obje smjene održala svečanost pod maskama. Cijeloga dana moglo vidjeti se mnogo maskiranih učenika, ali i učitelja. Svaki razred je odabrao najbolju masku
unutar razreda. To je bilo vrlo teško jer su ukusi različiti, a maske vrlo maštovite.

Za vrijeme trajanja velikog odmora održano je veliko natjecanje među
razredima. Ovoga puta najbolje maske birao je žiri koji se sastojao od: psihologinje tinejdžerice Ivane Habl - Ivančić, hipi knjižničarke Ivane Ostrički i doktorice ravnateljice Vlatke Zahirović. Voditeljica ovog zabavnog programa bila je naša defektologinja Katarina Bukvić. Dok je nervoza rasla oko proglašenja pobjednika, zabavljali su nas glazbeni gosti, Ritmička skupina "Našičko sunce"
koju vodi pedagoginja Đurđica Zailac.

Na kraju evo i pobjednika:

A smjena:  Razredna nastava: 1. Zita Njegovanović-Ocelić, 2.a (vještica)
                                                2. Monika Vulić, 4.a (baka)
                                                3. Mia Banaj i Ena Pavin, 3.b (pingvin i karatistica)

Predmetna nastava: 1. Mario Brkić i Marin Vuković, 7.c (Tito i Jovanka)
                                                   2. Nikolina Pintarić, 5.a (Charlie Chaplin)
                                                   3. Ivana Hvizdak i Ivana Sabljak,7.b(trudnica i beba)

B smjena: Razredna nastava: 1.Petar Njegovan, 3.c (mumija)
                                               2. Marko Oross, 2.b (gusar)
                                               3. Danijel Stuparić i Nikola Baričević 4.c  ( djevojčica i baka)

Predmetna nastava: 1. Lea Antunović, 5.d (domorodac)
                                                 2. Nikolina Milanović, 6.d (Charlie Chaplin)
                                                 3. Valentina Biuklić, 7.d (policajac)

Svi su bili odlični i kreativno maskirani zbog čega se i teško bilo odlučiti za najbolju. Vlasnici najboljih maski nagrađeni su zahvalnicama i prigodnim poklonima. Svi učenici i učitelji dobili su krafne,Svi su bili odlični i kreativno maskirani zbog čega se i teško bilo odlučiti za najbolju. Vlasnici najboljih maski nagrađeni su zahvalnicama i prigodnim poklonima. Svi učenici i učitelji dobili su krafne,  sok  i kavu na kraju ovog zabavnog programa. Veselimo se još ljepšim maskama iduće godine!

Više fotografija pogledajte na fejsu škole.

Izvor: Novinarska skupina, Martina Kon, 7.b