Učenici 7.e razreda OŠ kralja Tomislava, Našice čestitali Božić i Novu 2011. godinu tvrtki Kraft Foods d.o.o. Zagreb i dobili od MILKE poklone

Autor: IVONA FARKAŠ, 6. 3. 2011.

Učenici 7.e razreda i razrednica Đurđica Mašić  iz OŠ kralja Tomislava, Našice čestitali su tvrtki Kraft Foods d.o.o. Zagreb  odnosno MILKI Božić i Novu 2011. godinu i dobili predivne poklone.

U utorak 22.2.2011. godine razred je dobio poklone zbog  toga što su učenici bili veoma aktivni ove tri godine: organizirali razne humanitarne akcije, pomagali bolesnoj djeci, odraslima, sportašima; pomogli ljudima u potrebi, odjećom, novcima; posjećivali djecu s posebnim potrebama u OŠ J. J. Strossmayera Đurđenovac; kupovali hranu za napuštene pse u Razbojištu; prikupljali hranu za ZOO vrt obitelj Bizik u Markovcu Našičkom; sudjelovali u eko projektima i zbog toga su dobili od Plavog telefona nagradu NIPETNIŠEST za grupno humano djelo, Povelju humanosti Osječko - baranjske županije i  eko nagradu Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva projektom „Veliki park biser u srcu grada Našica“.

Djeca su se oduševila poklonima  MILKE ruksacima, frisbima, dekicama, bocama, privjescima, ravnalima, penkalima, pernicama, šalicama,privjescima za mobitel…  Zahvaljujemo se tvrtki Kraft Foods d.o.o. Zagreb  i MILKI što je prepoznala i nagradila naš uloženi trud i poslala sve te divne poklone jer smo bili aktivni i svoje slobodno vrijeme smo utrošili kako bi pomogli drugima.  I dalje ćemo se truditi, pomagati svima onima kojima bude naša pomoć potrebna.