Osnovna škola kralja Tomislava dobila je oznaku eTwinning škole 2022./2023.

Autor: Blaženka Crnov, 6. 5. 2023.

Naša škola pridružila se odabranim  europskim državama koje su dobile titulu eTwinning škole.

Ova titula puno znači za našu školu jer upravo škole sa eTwinning oznakom su :

• prepoznate  na razini Europe kao dobri primjeri eTwinninga i tvore mrežu vodećih škola po pitanju nadahnuća budućeg smjera djelovanja

•  vidljive na razini Europe te mogu istaknuti oznaku eTwinningove škole u promotivnim i informativnim materijalima

• prepoznate  kao vodeće škole u području: digitalne prakse, prakse eSigurnosti, inovativnih i kreativnih pristupa pedagogiji, promicanja trajnog stručnog usavršavanja nastavnog i stručnog osoblja, promicanja praksi suradničkog učenja učenika te nastavnog i stručnog osoblja.

Naša će škola nastojati nizati uspjehe s projektima te se nadamo  novim oznakama nacionalne i europske kvalitete što će biti potvrda marljivog rada naših učitelja i učenika.

Marljivim radom prijavu za oznaku eTwinning škole su realizirale učiteljice Ljiljana Kubaša i Ana Katruša.

Zahvaljujemo svim učiteljima i učenicima  koji su neumorno radili na eTwinning projektima jer bez njih ova titula ne bi stigla u  našu školu.

Izvor: Ljiljana Kubaša