Čokolino višebojac - državno natjecanje

Autor: Vlatka Zahirović, 24. 5. 2010.

U subotu, 22. svibnja 2010. u OŠ kralja Tomislava u Našicama održano je državno natjecanje "Čokolino višebojac" u organizaciji Podravke i Sportskih novosti.

Natjecanje je održano u pojedinačnim disciplinama (košarka - slobodna bacanja, nogomet - penali, rukomet - sedmerci, skok u dalj i sprint) i ekipno (povlačenje užeta, skakanje u vreći, štafeta i poligon sa zadacima).

U natjecanju su sudjelovali učenici iz 24 osnovne škole iz cijele Hrvatske, a najbolji su bili Lucija iz Šibenika i Ivan iz Rijeke.

Za atmosferu se brinuo voditelj programa Robeto Anić,

a natjecateljima su pomagali rukometašica Podravke i hrvatska reprezentativka Miranda Tatari

izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić

pomoćnik nogometnog izbornika i bivši reprezentativac Robert Prosinečki

i legenda hrvatskog nogometa te idejni začetnik "Čokolino višebojca" Zvonimir Boban.

U zabavnom dijelu programa našu su školu predstavile Mia i Laura Banaj koje su otpjevale uvodnu pjesmu "Čokolino"

Gabriela Stražanac s pjesmom "Blago onom tko te ima"

te članovi ritmičke skupine Đurđice Zailac, pedagoginje škole, koji su plesali uz pjesmu "Biljana platno beleše".

Svojim tvirlingom sve prisutne oduševio je Tihomir Bendelja, pobjednik "Hrvatskog super talenta".

Za kraj programa, na zadovoljstvo svih gledatelja i natjecatelja, nastupila je Lana Jurčević.

Nakon završetka programa, svi su pozvani na ručak u dvorištu škole, a predstavnici Podravke i Sportskih novosti zahvalili su se ravnateljici OŠ kralja Tomislava Našice - Blaženki Kapetanović na gostoljubivosti.