Osnovna škola kralja Tomislava Našice

Karate klub „Nexe“ Našice na regionalnom prvenstvu karatea u Dardi, osvojio četiri zlata i jedno srebro

Autor: Đurđica Zailac, 20. 4. 2010.

Na regionalnom prvenstvu karatea u Dardi, članovi Karate kluba „Nexe“  Našice osvojili su čak četiri zlatne i jednu srebrnu medalju.

Natjecatelji koji su sudjelovali na ovom regionalnom natjecanju dolazili su iz Osječko-baranjske županije, Vukovarsko-srijemske županije, Požeško-slavonske županije i Brodsko-posavske županije.

Natjecalo se preko 200 natjecatelja iz 16 klubova.

Dvije zlatne medalje  u borbama osvojila je Laura Karakaš u kategoriji mlađe kadetkinje -50kg i kategoriji kadetkinje -54 kg.

Tijana Đurđevićosvojila je zlatnu medalju u borbama, kategorija mlađe kadetkinje -45 kg.

Ana Marija Belakosvojila je zlatnu medalju u borbama, kategorija kadetkinje -47 kg.

Amadej Korbarosvojio je srebrnu medaqlju u borbama, kategorija kadeti  -52 kg.

Na natjecanju su sudjelovali i Josip Puhanić, mlađi kadet -57 kg; Matej Martinović učenik +42 kg i Vasilije Urošević učenik -34 kg.