Učenici OŠ kralja Tomislava Našice na državnom natjecanju u mini rukometu u Karlovcu

Autor: Đurđica Zailac, 15. 4. 2010.

Učenici Oš kralja Tomislava Našice, bili su 11. travnja 2010.  u Karlovcu na 10. otvorenom prvenstvu Hrvatske u mini rukometu.

Sudjelovali su učenici 2.a razreda: Tomislav Demeterefi i Nikola Vrabac, zatim 2.b razreda: Karlo Vulić i Petar Zubak,; učenici 3. a razreda: Dražen Obradović, Stjepan Strmečki, Mihael Tomić, Domagoj Dukmenić te 3. b razreda Kristijan Rajs, Dino Torlaković i Ivan Pelin.

Učenici su komentrali:

„Sudjelovalo je na natjecanju  68 muških ekipa i 40 ženskih ekipa.

Mi smo 16 u Hrvatskoj!

Igrali smo  četiri utakmice. Pobijedili smo dvije. Pobijedili smo klub  Polet iz Vinkovaca, Agro -Tehničar iz Zagreba, a izgubili od Matulja (koji su osvojili drugo mjesto na samom natjecanju) i  Labina.“

Trener je  Ivan Tomičić, a predstavnik je ekipe Željko Zubak.

Trener Tomičić komentira:

„ Jako sam zadovoljan postignutim rezultatima. Kao predstavnici Rukometne škole NEXE , išli smo sa dvije ekipe podijeljene prema školama koje pohađaju: OŠ kralja Tomislava i OŠ Dore Pejačević Našice. Zadivljujuće je bilo kako su se te dvije ekipe međusobno podržavale u navijanju. Posebno bih istakao veliko zalaganje i trud djece na samom natjecanju. Također su se pokazali i na odgojnom planu, svojim uzornim ponašanjem.  Bili su uzor i za druge ekipe pokazujući kako se sportski ponašati na ovako velikom natjecanju, državnoga ranga. Posebno bih se zahvalio roditeljima koji su nas pratili i podržali, kako na putu tako i na samom natjecanju.“