U OŠ kralja Tomislava Našice organizirana humanitarna akcija prikupljanja odjeće, obuće i igračaka za Crveni križ Našice

Autor: Marija Ivanković, 28. 10. 2019.

Na prijedlog Dorotee Horvat Mali humanitarci i učiteljica Đurđica Mašić iz OŠ kralja Tomislava Našice organizirali su na razini škole prikupljanje odjeće, obuće i igračaka za Crveni križ Našice. U humanitarnoj akciji sudjelovali su učenici, roditelji i djelatnici škole.

U petak 25.10.2019. Mali humanitarci:  Iva Bogdanović, Tea Butković, David Crnković, Božena Černava, Borna Fruk, Dorotea Horvat, David  Hvizdak, Ema Jović,  Hana Knežević, Ana Kranic, Stjepan Marjančević, Lana Poljak, Dora Rogač, Matea Sajda, Anja Stojaković, Dora Šenk, Marko Šimunek, Roko Šikić, Tin Tipura, Marino Topić, Nikolina Tutnjević, Lana Zebić i učiteljica Đurđica Mašić odnijeli su odjeću, obuću i igračake u Crveni križ Našice.

Dorotea Horvat je u ime škole pozdravila i predala prikupljenu odjeću, obuću i igračke ravnatelju Igoru Feldiu.

Ravnatelj se zahvalio na donaciji i počastio učenike sokom i keksima.

Humanitarci se zahvaljuju svima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji: učenicima, roditeljima, djelatnicima škole, zapovjedniku DVD Našice Zvonku Ljubljanoviću, vatrogascu Lončariću i školskom vozaču Luki za prijevoz.

Izvor: Đurđica Mašić