Mali humanitarci dobili Zahvalnicu Grada Našica

Autor: Blaženka Crnov, 19. 6. 2019.

U Našicama 12.6.2019. godine  u višenamjenskoj dvorani Srednje škole Isidora Kršnjavog Našice održana je svečana sjednica Gradskog vijeća povodom Dana grada i blagdana sv. Antuna Padovanskog na kojoj su nazočili brojni uzvanici i gosti. Sve prisutne goste i dobitnike javnih priznanja Grada Našica  pozdravio je predsjednik Gradskog vijeća Krešimir Kašuba i  gradonačelnik Josip Miletić.

Na  svečanoj sjednici Malim humanitarcima: Ivi Bogdanović, Tei Butković, Davidu Crnkoviću, Boženi Černavi, Dorotei Horvat, Borni Fruk,Viktoriji Drač, Davidu Hvizdaku, Emi Jović, Anđeli Knežević, Hani Knežević, Ani Kranic, Stjepanu Marjančeviu, Lani Poljak, Dori Rogač, Mateu Sajdi, Anji Stojaković, Roku Šikiću, Dori Šenk, Marku Šimuneku, Marinu Topiću, Nikolini Tutnjević, Lani Zebić,  Karlu Kneževiću, 6.c, Rei Minarek, 6.d Anđeli Kruljac, 6.c  i razrednici Đurđici Mašić  gradonačelnik Josip Miletić i predsjednik Gradskog vijeća Krešimir Kašuba uručili su im Zahvalnicu grada Našica, a  dobili su je  zbog humanitarnog i volonterskog rada. Pomaganje bolesnoj djeci i odraslima, skupljanje hrane za azil pasa, Poučni park obitelji Bizik za edukaciju djece i odraslih,  očuvanje okoliša i zdravlja, suradnja s lokalnom zajednicom i sportom protiv nasilja među mladima, športom  do zdravlja.

Izvor: Đurđica Mašić