Mali humanitarci 8.d razreda i Dora Hanižjar bili na prijemu kod gradonačelnika zbog dobivene Volonterske godišnje nagrade „ Učiniti nevidljivo vidljivim“

Autor: Iva Peršić, 8. 6. 2016.

U srijedu 8.6.2016. u  Gradskoj vijećnici povodom Dana grada održan prijem za učenike i mentore Osnovne škole kralja Tomislava, Dore Pejačević, Ivana Brnjik Slovak Jelisavac te Srednje Škole Isidora Kršnjavog. Mali humanitarci 8.d razreda, Dora Hanižjar, učiteljica Đurđica Mašić iz OŠ kralja Tomislava Našice bili su na prijemu kod gradonačelnika Krešimira Žagara zbog dobivene Volonterske godišnje nagrade     „ Učiniti nevidljivo vidljivim“ koju dodjeljuje Volonterski centar Osijek u kategoriji za Doprinos razvoja školskog volonterstva, a učenica 8.d razreda Dora Hanižjar je dobila Priznanje za volonterski angažman pojedinca. Nagrade su dodijeljene pojedincima i organizacijama koje su svojim djelovanjem pokazali najbolje primjere volontiranja u zajednici.

Gradonačelnik Krešimir Žagar je sa svojim suradnicama  ugostio najbolje učenike, profesore i mentore spomenutih škola te im je čestitao na uspjehu kojim predstavljaju kako sebe tako i naš grad Našice.

Nakon uvodnog govora gradonačelnika uslijedilo je darivanje učenika i mentora prigodnim poklonima koje je za njih pripremio Grad Našice.

Prigodne poklone dobili su Mali humanitarci za svoj humanitarni rad: Dora Hanižjar, Ivan Mihaljević, Ana Moguš, Ivana Keglević, Matej Mandić, Ana Flegar, Katarina Kruljac, Melissa Pohlmann, Josipa Smrček, Mija Stojaković, Emanuela Tudja, Roberta Zahirović i učiteljica Đurđica Mašić.  Dora Hanižjar je dobila poklon zbog dobivenog Priznanje za volonterski angažman pojedinca.

Izvor: Đurđica Mašić