Učenici 6.d razreda za Valentinovo organizirali ples srdaca u B - smjeni

Autor: Marija Ivanković, 18. 2. 2014.

U petak 14.2.2014. godine u OŠ kralja Tomislava Našice pod velikim odmorom u B – smjeni održava se već tradicionalno ples srdaca za učenike od 1. do 4. razreda i od 5. do 8. razreda  povodom Valentinova koje su proveli učenici 6.d razreda Josipa Smrček, Dora Hanižjar, Roberta Zahirovići, Katarina Kruljac i Melissa Pohlmann i  razrednica Đurđica Mašić.

Organizator  i voditeljica programa je bila Josipa  Smrček, učenica 6.d razreda,  pozdravila je sve prisutne plesače, učenike i učitelje. Učenicima i učiteljima je čestitala Valentinovo. Josipa je najavila i pozvala učenike od 1. do 4. razreda na podij kako bi plesali ples srdaca. Roberta Zahirović je zajedno s Josipom izvlačila srca.

Voditeljica programa Josipa Smrček i Dora Hanižjar  uručile su  nagrade pobjednicima plesa srdaca koji su osvojili učenici  učiteljice Mihaele Pokrivka iz  4.b razreda -  Laura Marjančević i Romano Đurđević,

a  od 5. do 8. razreda nagrade su osvojili učenici učiteljice Vesne Kovačević Tomić iz 5.c razreda Lucija Knežević i Alen Lukić.

Sretni i zadovoljni  nagrađeni učenici su  počastili tortom svoj razred.

Učenici 6.d razreda također su proslavili Valentinovo u razredu.

Plesni par Matej Mandić i  Lea Antunović imali su čast  prerezati  tortu i podijeliti je učenicima.

Učiteljica Đurđica Mašić zahvaljuje svim sponzorima i prijateljima, bez kojih ne bi bilo moguće ostvariti ovaj već tradicionalni, ples srdaca i nagraditi trud i plesni uspjeh naših učenika s tortama, majicama, kapama, igračkama i drugim prigodnim poklonima: “ Tina kolači“ Proizvodno-trgovački obrt, Branki Ivančić, Podgorač,

Cafe Baru Roko i Velimiru Trošelju iz Našica (  majice, kape i druge prigodne poklone) i obitelji Mašić.

Voditeljici programa Josipi Smrček koja je uručila nagrade pobjednicima zajedno sa  Dorom Hanižjar,  Roberti Zahirović, Melissi Pohlmann i Katarini Kruljac  pri organizaciji,

Zoranu Mašiću i svima drugima  koji su sudjelovali u pripremi  i ostvarenju programa.

Učenicima 6.d razreda: Josipi Smrček, Dori Hanižjar, Katarini Kruljac, Ivani Keglević , Emanueli Tudja, Ani Flegar, Đurđici Kovačević, Ani Moguš, Oliveru Posavec, Melissi  Pohlmann, Mii Stojaković, Roberti Zahirović koje su prodavale srca za ples.

Srca su  prodavali pod velikim odmorom po cijeni od 1 kune ili su učenici mogli donijeti dvije plastične boce ili 2 limenke umjesto 1 kune. Svaki  učenik koji je kupio srce trebao je donijeti još uz 1 kunu plastične čepove ili  plastične vrećice ili stare baterije.

U holu škole prodavale su se čestitke za Valentinovo koje su se mogle kupiti za cijenu od 1 kune do 2 kune. Hvala svima koji su sudjelovali u izradi i prodaji čestitki.

Sredstva od prodanih čestitki i prodaje srdaca za ples  ići će u  humanitarne svrhe za kupnju strunjača za djecu s posebnim potrebama koja pohađaju našu školu.

Izvor: Đurđica Mašić