Školsko sportsko društvo „ Tomislav“ Našice dobilo donaciju od Osječko-Baranjske županije

Autor: Hrvoje Štefanec, 14. 11. 2013.

U srijedu 13.11.2013. godine u sportskoj dvorani OŠ kralja Tomislava u Našicama dožupan osječko - baranjski Dragan Vulin uručio sportsku opremu Školskim sportskim društvima OŠ Dore Pejačević Našice, OŠ kralja Tomislava Našice, OŠ Ivana Brnjik Slovak Jelisavac, OŠ Vladimir Nazor Feričanci, OŠ Josipa Juraj Strossmayera Đurđenovac,  OŠ Hinka Juhna Podgorač, SŠ Isidora Krnjšavoga Našice, SŠ Josipa Kozarca Đurđenovac, a Nogometno središte Našice dobili su lopte. Voditelji školskih športskih društava i ravnatelji preuzeli su dresove, a predsjednik NS Našice Ivica Valenčak lopte.

Uz dožupana Dragana Vulina dodijeli donacije nazočili su Mirna Rajle Brođanac ispred Županijske sportske zajednice, predsjednik Županijskog školskog športskog saveza Zlatko Kraljević, predsjednik Športske zajednice Grada Našica Josip Pavlus, predsjednik Školskog športskog saveza Grada Našica Marko Žigić, u ime grada Našica dopredsjednik Gradskog vijeća Hrvoje Šimić, županijski vijećnik Zvonko Ibriks i ravnateljica Osnovne škole kralja Tomislava Vlatka Zahirović.

Voditeljima, ravnateljima, učiteljima i učenicima obratili su se dožupan Dragan Vulin, dopredsjednik gradskog vijeća Hrvoje Šimić, predsjednik Školskog športskog saveza Marko Žigić, predsjednik Županijskog školskog saveza Zlatko Kraljević i u ime domaćina ravnateljica Vlatka Zahirović.

Dožupan je istaknuo kako ovim činom županija daje potporu školskom športu kao osnovi ukupnog hrvatskog športa. Pohvalili su uspjehe koje školski klubovi postižu na županijskim, međužupanijskim, regionalnim i državnom natjecanju.

Izvor: Đurđica Mašić