Otvorite širom vrata, dolazi uzvišeni Gospodin!

Autor: Marija Ivanković, 2. 1. 2013.

U petak 21. prosinca 2012. u 17,30 sati u OŠ kralja Tomislava održala se svečana božićna priredba pod nazivom  „Otvorite širom vrata, dolazi uzvišeni Gospodin!"

Prvo smo polugodište završili na najljepši način – pjesmom, plesom, recitacijama, veseljem…

Nakon pozdravne riječi ravnateljice Vlatke Zahirović na pozornicu su izlazili učenici naše škole koji su pod vodstvom svojih učitelja tijekom polugodišta marljivo uvježbavali svoje nastupe.

Voditeljice programa bile su naše učenice Emanuela Tudja i Petra Mihalek.

Velik broj okupljenih učenika, učitelja, roditelja i gostiju pljeskom su popratili svaki nastup.

Posebno su mjesto u publici imali naši učitelji koji su rad s djecom zamijenili zasluženom mirovinom.

Kako je izgledala priredba, pogledajte na fotografijama.

REDOSLIJED SUDIONIKA:

1.Betlehemska sveta noć (4.b

(P. Prišić,L.Dumenčić,M. Kovačević,I.Vidaković,                      8.Božićna priča ( 5.c i 5.d)

M.Knežević, L.Dasović,S.Topolović,D.Gabelić,                         (D:Hanižjar, M. Mandić,T.Mikuličić.I.

M. Vitez)                                                                                       Markotić)

3.Božićna pjesma ( 1.b)

(M.Purgar,L.Hegediš,M. Pritišanac, H.Knežević  )                     9. Pahuljice padajte (3.a)

4.“Kralj rođen u štalici“( 5.a)                                                        10. „Sreću i mir  vam želim“(Plesna skupina