Mali humanitarci donirali hranu i novčana sredstva skloništu Udruzi Farmica za napuštene pse i mačke

Autor: Blaženka Crnov, 11. 10. 2018.

Mali humanitarci 7.d  i učiteljica Đurđica Mašić iz OŠ kralja Tomislava Našice posjetili su vrijedne volontere skloništa Udruge za dobrobit i zaštitu pasa i mačaka  Farmica iz Našica, poklonili su 20 kg hrane i 1300,00 kuna za napuštene pse i mačke.

Mali humanitarci novčana sredstva skupili su na humanitarnim prodajnim akcijama na festivalu Dani slavonske šume,

Dani kruha i Dani zahvalnosti za plodove zemlje u centru grada Našica gdje su skupljali dobrovoljne priloge, prodavali narukvice, kolače, pecivo, čestitke, platnene torbe i majice s otiskom znaka Udruge Farmica.

U ime Malih humanitaraca Dorotea Horvat pozdravila i predala je 20 kg hrane i 1300,00 kuna vrijednim volonterima Diani Slivki, Mateji Kilibardi i Nenadu Kneževiću, a Diana Slivka se zahvalila na donacijama u ime Farmice.

Humanitarci: Ivom Bogdanović, Teom Butković, Davidom Crnkovićem, Boženom Černava, Bornom Frukom, Doroteom Horvat, Davidom  Hvizdakom, Emom Jović, Anđelom Knežević,  Hana Knežević, Anom Kranic, Stjepanom Marjančevićem, Lanom Poljak, Dorom Rogač, Mateom Sajdom, Anjom Stojaković, Dorom Šenk, Markom Šimunekom, Rokom Šikićem, Marinom Topićem, Nikolinom Tutnjević, Lanom Zebić, Karlom Kneževićem, 6.c i Rea Minarek 6.d su saznali od volontera da svaki dan dolaze hraniti pse, čistiti kućice, uređivati okoliš i da su im potrebna novčana sredstva za veterinarske troškove: za bolesne pse i mačke,  sterilizaciju, operacije pasa,  mačaka i za kupnju novog zemljište za sklonište pasa i mačaka. Molimo sve građane velikog srca da pomognu radu novog skloništa za pse i mačke donirajući slamu, stare deke, krpe, ručnike, povodce i ogrlice koje više ne koristite, hranu za pse i mačke.

Možete donirati na žiro-račun:

namjenski račun - za kupovinu zemljišta

Udruga Farmica
IBAN: HR45 2340 0091 5109 58622
Swift (BIC) PBZGHR2X
paypal: farmicanasice@gmail.com

Humanitarci su hranili, igrali se sa psima, upoznali su puno lijepih, umiljatih, dobrih pasa koji očekuju željno nove domove gdje će uživati u ljubavi i toplini novog doma.

Zahvaljujemo se svim sponzorima, građanima našičkog kraja koji su sudjelovali u ovim humanitarnim akcijama, DVD Našice i vatrogascu Marijanu Gajskom za prijevoz jer bez njih se ne bi mogle ostvariti ove hvalevrijedne humanitarne akcije.

Mali humanitarci 7.d i učiteljica Đurđica Mašić
OŠ kralja Tomislava Našice