U četvrtak, 11. lipnja, u našoj je školi održano predstavljanje zanimanja za učenike osmih razrednih odjela. Učenicima su predstavljeni programi SŠ Josipa Kozarca, Đurđenovac; SŠ „Stjepan Ivšić“, Orahovica i SŠ Isidora Kršnjavoga, Našice. Osim toga, učenici su imali priliku upoznati pojedina zanimanja na radionici policije te radionicama medicinske i šumarske struke.
Zahvaljujemo našim gostima iz srednjih škola, policije i Opće županijske bolnice Našice, koji su našim učenicima predstavili raznovrsne mogućnosti srednjoškolskog školovanja.





