Datum objave: 1. listopada 2024.

Poziv na usmenu provjeru poznavanja i primjene propisa (uz natječaj od 10. rujna 2024.)

Usmena provjera poznavanja i primjene propisa bit će provedena u četvrtak 3. listopada 2024. od 12.00 sati prema sljedećem rasporedu (abecedni poredak):

1. Nataša Benčić 12.00
  2. Goran Đaković 12.10
  3. Vanja Horvat 12.20
  4. Damir Medved 12.30
  5. Mirela Višnjić 12.40

Kandidati su dužni doći u Osnovnu školu kralja Tomislava, Našice u dogovoreno vrijeme te pripremiti odgovarajuću identifikacijsku ispravu radi utvrđivanja identiteta. Ako kandidat ne pristupi procjeni, smatrat će se da je odustao od prijave na natječaj.

Rang lista kandidata nakon praktičnog dijela natječaj 10.9.2024.

Poziv na usmenu provjeru kandidata uz natječaj od 10.9.2024

„LJUBAV DJECI PRIJE SVEGA!“

Svake godine u prvom punom tjednu listopada obilježava se Dječji tjedan u kojem se naglašava važnost promicanja prava djece te se provode pojačane akcije i aktivnosti posvećene djeci. Moto ovogodišnjeg Dječjeg tjedna je izreka koja izražava odnos odraslih prema...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content