Datum objave: 3. listopada 2024.

Obavijest o izboru kandidata uz natječaj od 10. rujna 2024.

O B A V I J E S T

O IZBORU KANDIDATA

Nakon provedenog natječajnog postupka u Osnovnoj školi kralja Tomislava, Našice za radno mjesto:

1. Tajnik školske ustanove 1 – neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati ukupnog tjednog radnog vremena), mjesto rada Matična škola, Ulica Matice hrvatske 1, Našice 1 izvršitelj

provedenog postupka procjene odnosno vrednovanja i utvrđene Rang liste kandidata, ravnateljica Osnovne škole kralja Tomislava, Našice uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, na 34. sjednici održanoj 3. listopada 2024. godine, donosi Odluku o zasnivanju radnog odnosa sa sljedećom kandidatkinjom:

1. Nataša Benčić, magistra prava.

Obavijest o izboru kandidata objavljena je dana 3. listopada 2024. godine na mrežnoj stranici Osnovne škole kralja Tomislava, Našice.

Obavijest o izboru kandidata uz natječaj od 10. rujna 2024.

Rang lista kandidata konačna natječaj 10.9.2024.

„LJUBAV DJECI PRIJE SVEGA!“

Svake godine u prvom punom tjednu listopada obilježava se Dječji tjedan u kojem se naglašava važnost promicanja prava djece te se provode pojačane akcije i aktivnosti posvećene djeci. Moto ovogodišnjeg Dječjeg tjedna je izreka koja izražava odnos odraslih prema...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content