Datum objave: 10. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Obilježavanje Olimpijskoga dana u našoj školi

U utorak 10. rujna 2024.  različitim sportskim aktivnostima obilježili smo Olimpijski dan.
     Obilježavanje je započelo zajedničkim fotografiranjem ispred ulaza u školu. Nakon toga su učenici u pratnji svojih razrednika i učitelja trčali krug oko školskoga dvorišta.
    Uslijedilo je natjecanje u povlačenju užeta koje su započeli učenici 4. a i 5. a razreda. Svi sudionici dali su sve od sebe kako bi baš njihov razred pobijedio. U vrlo tijesnom finalu učenici 7.a razreda nadjačali su 8. b razred. Aktivnosti za učenike organizirao je učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Marko Žigić.
   Za učenike razredne nastave organizirane su različite sportske igre, no neki su se također okušali u povlačenju užeta.

Izvor: Brankica Živković

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content