Datum objave: 2. srpnja 2024.

Svečani ispraćaj osmaša

Još jedna generacija uspješno je završila svoje osmogodišnje obrazovanje u našoj školi.

27. lipnja 2024. na svečanom ispraćaju podijelili smo im svjedodžbe koje će im otvoriti vrata u nove izazove.

Proglašeni su najbolji učenici generacije. Posebno su nagrađeni učenici koji su svih osam godina prošli s 5.0.

Također su proglašene i najbolje učenice u protekloj školskoj godini, a to su Gabrijela Nekić i Johana Perković.

Sretno, osmaši!

Pročitajte još

Radionice za učitelje predmetne nastave

Radionice za učitelje predmetne nastave

  U Osnovnoj školi kralja Tomislava, Našice diseminacija projekta ERASMUS+  KA122-SCH-000319092 – „Rastimo zajedno!“ nastavljena je radionicama za učitelje predmetne nastave u okviru rada školskih stručnih vijeća. Učiteljice Marija Ivanković, Ana Katruša i...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content