Plan javne nabave

Zakon o javnoj nabavi (NN, BR. 90/1, dalje u tekstu zakon) u članku 20. stavku 1. propisuje da naručitelj donosi plan nabave za proračunsku godinu koji sadrži najmanje podatke o predmetu nabave, evidencijskom broju nabave, procijenjenoj vrijednosti nabave ako je poznata, vrsti postupka javne nabave, uključujući i postupak sklapanja ugovora o javnim uslugama iz Dodatka II.B Zakona, sklapa li se ugovor o javnoj nabavi ili okvirni sporazum, planiranom početku postupka te o planirnaom trajanju ugovora o javnoj nabavi ili okvirnog sporazuma.

U plan nabave unose se podaci o predmetima nabave čija je procijenjena vrijednost jednaka ili veća od 20.000,00 kn, a manja od 70.000,00 kn.

Sredstva za realizaciju ovog plana osiguravaju se iz županijskog i državnog proračuna, te vlastitih prihoda škole, prihoda za posebne namjene, prihoda od nefinancijske imovine i donacija.

Vrsta postupka ovisi o odobrenju sredstava tijekom 2013.godine od strane Županijskog ureda za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu.

Postupak nabave radova provodi Županijski ured za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu na temelju iskazanih potreba škole, u skladu s trogodišnjim planom i financijskim mogućnostima županije.

Za provedbe postupaka javne nabave bagatelne i male vrijednosti vodit će se evidencija postupka nabave i sklopljenih ugovora o nabavi male vrijednosti na propisanom obrascu, te podnijeti odgovarajuća izvješća u skladu sa zakonom.

Plan javne nabave dostupan je ovdje.

Sprječavanje sukoba interesa

IZJAVA

o nepostojanju sukoba interesa s gospodarskim subjektima

Osnovna škola kralja Tomislava

Našice

KLASA: : 602-02/13- 01/93

URBROJ: 2149/13-01-13- 01

Našice, 1. ožujka 2013.

Na temelju članka 13. stavak 8. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 90/11.) dajem

OBAVIJEST

kojom izjavljujem da ja, Vlatka Zahirović – ravnateljica Osnovne škole kralja Tomislava Našice, ne obavljam upravljačku djelatnost, niti sam vlasnik poslovnih udjela dionica, odnosno drugih prava na temelju kojih sudjelujem u upravljanju, odnosno kapitalu bilo kojeg gospodarskog subjekta s više od 0,5 % (u razdoblju najmanje dvije godine prije imenovanja).

Stoga nema gospodarskih subjekata s kojima Osnovna škola kralja Tomislava Našice, kao javni naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi u smislu članka 13. stavak 8. navedenog Zakona o javnoj nabavi.

Ravnateljica:

Vlatka Zahirović, prof.

Registar ugovora o javnoj nabavi

« Travanj 2024 »