Poruka

Autor: Vlatka Zahirović, 27. 3. 2020.

Dragi učenici i učitelji! Poštovani roditelji!

Nadam se da ste svi dobro.

...

Prolazi drugi tjedan nastave na daljinu i nadam se da se smo se svi polako privikli na ovakav način rada. Znam da nije jednostavno i da zahtijeva puno truda da bi se ovakva nastava organizirala, ali isto tako i da bi se ovakva nastava pratila.

Ponosna sam na sve vas koji se trudite i koji ste ovakvoj vrsti nastave pristupili savjesno i odgovorno.

Ovakav način rada novina je za sve nas. U školu ne idemo, kod kuće smo, a nisu praznici. Zbilja čudno, svi se slažemo.

Ipak, nastava se odvija, učitelji poučavaju, a učenici moraju učiti. Ne susrećemo se u školi, ali susrećemo se u virtualnim učionicama. Učimo i družimo se, u virtualnom svijetu ovaj put, ali zajedno smo i tu smo jedni za druge.

Ova situacija u kojoj smo se svi našli, zatvorila nas je u kuće, ali nije to tako loše. Sada imamo više vremena jedni za druge, možemo čitati, možemo se igrati, možemo gledati filmove i serije.

Samo da sve ovo završi što prije pa da se ponovo nađemo s prijateljima u školi, na igralištu, na omiljenim sastajalištima.

Zato vas sve molim - ostanite zdravi, ne izlažite ni sebe ni svoje ukućane nepotrebnom riziku, pridržavajte se uputa koje nam daje Stožer civilne zaštite, ne izlazite bespotrebno van, ostanite u svojim kućama. O svima nama ovisi koliko dugo će ovakvo stanje potrajati.

Dok se ne vratimo u školu, pratite obavijesti i upute koje daju učitelji i koje objavljujemo na mrežnoj stranici i facebooku škole.

I za kraj, proći će i ovo, a najvažnije od svega je da ostanemo zdravi.

Čuvajte se! Ostanite doma!

Vlatka Zahirović, prof.

« Ožujak 2024 »