Mali humanitarci dobili su volontersku nagradu za 2017. godinu koju dodjeljuje Lokalni volonterski centar Našice (LVC Našice)

Autor: Blaženka Crnov, 8. 12. 2017.

U Našicama 5.12.2017. u Hotelu " Park" Panolija iz OŠ kralja Tomislava Našice - Mali humanitarci bili su na svečanoj dodjeli   volonterske nagrade za   2017. godine povodom  obilježavanja Međunarodnog dana volontera  koju je  organizao Lokalni volonterski centra Našice u sklopu provedbe projekta Volonterska platforma „STAV Našica“ – Standardizacija temelja anticipativnog volonterstva Našica, a u organizaciji Centra za lokalne inicijative i poduzetništvo Našice (CLIP Našice).   OŠ kralja Tomislava Našice,  Mali humanitarci dobili su  volontersku nagradu za volonterski angažman obrazovne ustanove.

Sve nazočne nagrađene volontere  je pozdravila voditeljica projekta Emilija Malovčak. Nagrade i priznanja nominiranima je ispred LVC Našice uručila Irena Stipanović.  U ime OŠ kralja Tomislava Našice nagradu  su primili mali humanitarci: Dora Šenk, Dorotea Horvat, Tea Butković, David Crnković, Borna Fruk, David Hvizdak, Anđela Knežević, Mateo Sajda, Marino Topić, Lana Zebić i pedagoginja Ivana Šteković  ( Iva Bogdanović, Adrijan Buljan, Božena Černava, Ema Jović, Hana Knežević, Ana Kranic, Stjepan Marjančević, Anja Stojaković,  Lana Poljak, Dora Rogač, Roko Šikić, Marko Šimunek, Nikolina Tutnjević, Rea Minarek i Karlo Knežević i učiteljica Đurđica Mašić).

Nakon službenog dijela upriličen je domjenak i druženje.

Čestitamo svim nagrađenim vrijednim volonterima!

Izvor: Đurđica Mašić

« Travanj 2024 »