Rezultati izbora za Dječje gradsko vijeće

Autor: Vlatka Zahirović, 6. 12. 2016.

2. prosinca 2016. godine izabrani su novi vijećnici Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica.

Na temelju članka 6. stavka 2. točke h) Odluke o osnivanju Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica (“Službeni glasnik Grada Našica”, broj 5/14) i članka 4. stavka 1. točke h) Statuta Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica (“Službeni glasnik Grada Našica”, broj 5/14), nakon provedenih Izbora za članove Dječjeg Gradskog vijeća Grada Našica 2. prosinca 2016. godine te pregledom Zapisnika o glasovanju za izbor vijećnika/ce Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica svih Izbornih jedinica, Upravni odjel za lokalnu samoupravu i društvene djelatnosti Grada Našica

O  B  J  A  V  L  J  U  J  E

REZULTATE IZBORA ZA IZBOR ČLANOVA DJEČJEG GRADSKOG

VIJEĆA GRADA NAŠICA

I. OPĆE KONSTATACIJE O PROVEDENIM IZBORIMA

Upravni odjel za lokalnu samoupravu i društvene djelatnosti Grada Našica pregledao je Zapisnike o glasovanju za izbor vijećnika/ce Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica iz svih izbornih jedinica, odnosno biračkih mjesta.

Izbori su provodeni u tri osnovne škole s područja Grada Našica, odnosno u Osnovnoj školi Dore Pejačević – u kojoj je birano ukupno 8 vijećnika, Osnovnoj školi kralja Tomislava – u kojoj je birano ukupno 8 vijećnika i u Osnovnoj školi Ivan Brnjik Slovak – u kojoj je birano ukupno 3 vijećnika.

Izbori su provedeni 2. prosinca 2016. godine.

II. REZULTATI IZBORA PO IZBORNIM JEDINICAMA

OSNOVNA ŠKOLA DORE PEJAČEVIĆ, izabrala je ukupno 8 vijećnika za Dječje gradsko vijeće Grada Našica, po 1 vijećnika iz svakog razrednog odjeljenja VI. i VII. razreda, i to kako slijedi:

Izborna jedinica broj 1. – razredni odjel VI.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Marina Tušek s 5 glasova.

Izborna jedinica broj 2. – razredni odjel VI.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Jan Kanđera s 11 glasova.

Izborna jedinica broj 3. – razredni odjel VI.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Tin Lovrić s 11 glasova.

Izborna jedinica broj 4. – dazredni odjel VI.d, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Vanessa Kruljac s 14 glasova

Izborna jedinica broj 5. – razredni odjel VII.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Lea Boškić s 8 glasova.

Izborna jedinica broj 6. – razredni odjel VII.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Marija Poljak s 13 glasova.

Izborna jedinica broj 7. – razredni odjel VII.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Petra Škorić s 8 glasova.

Izborna jedinica broj 8. – razredni odjel VII.d, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Petar Sokol sa 6 glasova.

OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA, izabrala je ukupno 8 vijećnika za Dječje gradsko vijeće Grada Našica, po 1 vijećnika iz svakog razrednog odjeljenja VI. i VII. razreda, i to kako slijedi:

Izborna jedinica broj 1.– razredni odjel VI.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Josip Kolarić s 10 glasova.

Izborna jedinica broj 2.– razredni odjel VI.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Indira Kubaša s 8 glasova.

Izborna jedinica broj 3. – razredni odjel VI.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Paula Tomljanović sa 7 glasova.

Izborna jedinica broj 4. – razredni odjel VI.d,. za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Benjamin Lamot s 10 glasova.

Izborna jedinica broj 5. – razredni odjel VII.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Magdalena Strmečki s 13 glasova.

Izborna jedinica broj 6. – razredni odjel VII.b,. za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Antonio Božić s 13 glasova.

Izborna jedinica broj 7. – razredni odjel VII.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Ivan Delić s 9 glasova.

Izborna jedinica broj 8. – razredni odjel VII.d, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Nina Štefančić s 14 glasova.

OSNOVNA ŠKOLA IVAN BRNJIK SLOVAK, izabrala je ukupno 3 vijećnika za Dječje gradsko vijeće Grada Našica, po 1 vijećnika iz svakog razrednog odjeljenja VI. i VII. razreda, i to kako slijedi:

Izborna jedinica broj 1. – razredni odjel VI.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Denis Dukarić s 12 glasova.

Izborna jedinica broj 2. – razredni odjel VII.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Elena Čiplić s 11 glasova.

Izborna jedinica broj 3. – razredni odjel VII.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Melani Gubić sa 6 glasova.

Prema naprijed navedenom, Dječje gradsko vijeće Grada Našica činit će sljedeći vijećnici:

1.Marina Tušek

2.Jan Kanđera