Učenici 8.d razreda OŠ kralja Tomislava Našice dobili su nagradni izlet u Zadar od NZZRCD Zagreb

Autor: Marija Ivanković, 24. 9. 2015.

Učenici  8.d razreda i razrednica Đurđica Mašić iz OŠ kralja Tomislava Našice posjetili su 18. i 19. rujna 2015. godine  IMPACT  Europski centar za međusektorsku suradnju u Zadru.

Svoju posjetu Zadru mogu zahvaliti osvajanju nagrade „Otisak srca“ koju je raspisala Nacionalna zaklada za civilno društvo Zagreb, a učenici su sudjelovali na natječaju s projektom Park za pse u gradu Našicama „Šapica“

koji su napravili u suradnji s  lokalnom zajednicom, učiteljima , domarima, tvrtkama, obrtnicima, udrugama, volonterima, Gradom Našica , gradonačelnikom Krešimirom  Žagarom, predsjednikom Zvonimirom Kolarićem i članovima Kinološkog društva Našice . Kao nagradu, Nacionalna zaklada Zagreb omogućila je učenicima besplatni prijevoz do Zadra i edukacijsko  predavanje i likovnu radionicu u IMPACT  Europskom centru za  međusektorsku suradnju  koju je održala  direktorica IMPACT  Europskog centra Ana Žunić s temom  „Stop govoru mržnje na internetu“.

Organiziran nam je  ručak u prostorima udruge IMPACT i obilazak grada s lokalnim vodičem gdje su učenici obišli kulturne znamenitosti  grada Zadra.  Svoje slobodno vrijeme učenici su aktivno provodili u igri, plivanju, odbojci.

Učenici  8. d razred i razrednica Đurđica Mašić zahvaljuju se Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnog društva Zagreb za predivan izlet  gdje su učenici stekli nova znanja i poznanstva s drugim nagrađenim učenicima iz cijele Hrvatske,  a posebno bi se zahvalili Gradu Našicama i gradonačelniku Krešimiru  Žagaru, što su im omogućili smještaj i hranu u Zadru.

Izvor: Đurđica Mašić

« Travanj 2024 »