ŠSD „ Tomislav „ predložilo učenika Tonija Fruka i nogometnu ekipu 5.-6. - ih razreda za mlade najsportaše Grada Našica

Autor: Hrvoje Štefanec, 23. 3. 2014.

Predsjednica ŠSD „Tomislav“ Našice Đurđica Mašić iz OŠ kralja Tomislava Našice predložila je Tonija Fruka učenika 7.c razreda i nogometnu ekipu 5.-6.-ih razreda, voditelj ekipe Marko Žigić, za mlade najsportaše Grada Našica za 2013. godinu.

U ponedjeljak 17.3.2014. godine Športska zajednica Grada Našica dodijelila je u Velikoj vijećnici Grada Našica nagrade najboljim momčadima i pojedincima u 2013. godini.

Najbolji sportski kolektiv je ŠUD „Šaran“ Našice

Najbolja mlada momčad RK „Nexe“ Našice – mlađi kadeti ( još su bili nominirani ŠSD „ Tomislav“ nogometna ekipa 5.-6. razreda OŠ kralja Tomislava Našice:

Osvojili 2.  mjesto na  Državnom prvenstvu ŠSD Republike Hrvatske u malom nogometu:

1. Hrvoje Vulić, 6.a
  2. Marko Ferčec, 6.c
  3. Toni Fruk, 6.c
  4. Tomislav Rukavina, 6.c
  5. Mihael Tomić, 6.a
  6. Ivan Pelin, 6.a
  7. Luka Hvizdak, 6.a
  8. Benjamin Mandić, 6.b
  9. Antonio Bilić, 6.c
  10. Filip Kasapović, 5.a
  11. Luka Malnar, 6.a
  12. Mihael Malijurek, 6.a

Mentor: Marko Žigić

Najbolji sportaši Damir Ladnjak i Tomislav Vukšić - ŠUD „Šaran“ Našice.

Najbolja sportašica Neomi Grgić - ŠK „Radnik“ Velimirovac

Najbolja mlada športašica Mia Banaj Karate klub Nexe Našice.

Najbolji mladi sportaš Josip Božić Pavletić - RK „Nexe“ Našice, još su bili nominirani TONI FRUK učenik 7.c razreda OŠ kralja Tomislava Našice: Rođen je 9.3.2001. godine u Našicama. Nogomet je počeo igrati u NK Lila. Poslije je igrao u NK Našku. Već nekoliko godina igra za  NOGOMETNU  AKADEMIJU KRPAN – BABIĆ u Osijeku. Igra u dvije lige. Natječe se za godište  2001. Liga Osijek, također igra za godište 2000. i to za 1. kvalitetnu ligu. Toni je član ŠSD „ TOMISLAV“ , igrao je za reprezentaciju škole 5. i 6. - ih razreda. Bio  je najbolji igrač u ekipi,  postigao je zapažene rezultate, dao je najviše golova na natjecanjima, pristojan, sportskog ponašanja, vrijedan, marljiv, prihvaćen u ekipi. Za 2013. godinu je izabran za najsportaša škole. Sa svojom ekipom osvojio je 1. mjesto na međuopćinskom, županijskom, međužupanijskom natjecanju i 2. mjesto na državnom.

, Boris Galinec - Taekwondo klub „ Našice“, Našice, Ante Pejić Karate klub „ Nexe“ Našice.

Priznanje za promicanje i razvoj našičkog sporta pripalo je Športskoj udruzi tjelesnih invalida Našice za 35 godina, Košarkaškom klubu „Našice“ za 40 godina rada i djelovanja, Športskoj udruzi tjelesnih invalida Našice za 35 godina. Priznanje za dugogodišnji uspješan rad dobio je i Srećko Sobodić, novinar i sportski djelatnik

Policijskoj postaji Našice -  Policiji u zajednici za  suradnju sa sportskim klubovima/udrugama Športskom zajednicom Grada Našica.

Nagrade su uručili nagrađenima gradonačelnik Krešimir Žagar,

dogradonačelnik Stjepan Pintarić, Josip Miletić, predsjednik Gradskog vijeća Našica, Antun Kapraljević, predsjednik Skupštine Osječko-baranjske županije, Dubravko Ižaković, glavni tajnik Športske zajednice Osječko-baranjske županije i Hrvoje Šimić, predsjednik Mjesnog odbora Našica.

Nakon svečane dodjele nagrada upriličen je domjenak za sve nagrađene i goste.

Izvor: Đurđica Mašić

« Travanj 2024 »