Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi

Autor: Vlatka Zahirović, 23. 3. 2017.

Osnovna škola kralja Tomislava Našice objavljuje

Javni poziv

za obavljanje poslova pomoćnika u Osnovna škola Kralja Tomislava Našice -  školi partneru u projektu „Učimo zajedno 3„

POMOĆNIK/POMOĆNICA U NASTAVI

UČENICIMA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Radno mjesto

Mjesto rada:                   Osnovna škola kralja Tomislava Našice

Broj traženih radnika :   1

Vrsta zaposlenja:           Na određeno, novootvoreni poslovi

Radno vrijeme:              20 sati tjedno

Smještaj:                        Nema smještaja

Naknada za prijevoz:     Djelomično

Natječaj vrijedi od:        23.03.2017.

Natječaj vrijedi do:        30.03.2017.

Posloprimac

Razina obrazovanja:      Srednja škola 4 godine

Viša ili prvostupanjska

Fakultet, akademija,magisterij,doktorat

Radno iskustvo:             Nije važno

Ostale informacije:

U sklopu projekta UP.03.2.1.01.0026 „Učimo zajedno 3„ koji se odnosi na poziv za dostavu projektnih prijedloga za dodjelu bespovratnih sredstava Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta pod nazivom „Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama faza II“, u okviru Europskog socijalnog fonda i Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali „2014.-2020.“, Osnovna škola kralja Tomislava,  Našice objavljuje:

Javni poziv

za obavljanje poslova pomoćnika u Osnovna škola kralja Tomislava, Našice -  školi partneru u projektu „Učimo zajedno 3„

Projektom je predviđen odabir, edukacija i zapošljavanje osoba na poslovima pomoćnika u osnovnim i srednjim školama osnivača Osječko-baranjske županije – partnerima u projektu, a s ciljem povećanja socijalne uključenosti i integracije učenika s teškoćama u osnovnim i srednjim školama.

POMOĆNIK U NASTAVI

Broj traženih osoba:

1 pomoćnik u nastavi

Mjesto rada: Osnovna škola kralja Tomislava, Našice

Radno vrijeme: nepuno radno vrijeme – minimalno 20 sati tjedno

Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme za nastavnu godinu 2016./2017.

UVJETI:

-najmanje završena srednja stručna sprema

-protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak

OPIS POSLOVA

Osnovna zadaća pomoćnika u nastavi je omogućiti jednake uvjete obrazovanja kroz pružanje neposredne podrške učenicima s teškoćama u razredu, pomoć u uključivanju u razredni kolektiv, savladavanje socijalno-psiholoških prepreka, senzoričkih i arhitektonskih                        barijera .

DODATNA ZNANJA I VJEŠTINE

Poštivanje različitosti, afinitet prema djeci s teškoćama u razvoju, otvorenost, odgovornost, fleksibilnost, razvijene komunikacijske vještine, podjednaka sklonost individualnom i timskom radu, točnost u izvršavanju poslova, organiziranost, emocionalna stabilnost i dosljednost.

POŽELJNO

• iskustvo u neposrednom radu s djecom s teškoćama u razvoju (završeno osposobljavanje za pomoćnika u nastavi)
  • iskustvo u volontiranju

Odabir će se izvršiti uz pomoć stručnih metoda procjene kompetencija i osobina podnositelja/ica zahtjeva. Izabrani kandidat/kandidatkinja bit će upućen/a na liječnički pregled u ustanovu medicine rada u svrhu dobivanje svjedodžbe o zdravstvenoj sposobnosti i sanitarne knjižice.

S kandidatom/kandidatkinjom izabranom za pomoćnika u nastavi obrazovna ustanova – osnovna ili srednja škola sklopit će pisani ugovor o radu u kojemu će biti utvrđeni poslovi, trajanje, tjedno zaduženje te međusobna prava, obveze i odgovornosti ugovornih strana.

Na javni poziv se mogu javiti osobe oba spola. Uz prijavu kandidat/kandidatkinja prilažu sljedeće dokumente:

• zamolbu za posao (vlastoručno potpisana);
  • životopis (vlastoručno potpisan, s navedenim podacima o neposrednom radu s djecom s teškoćama u razvoju ili volontiranju (naziv institucije/udruge/tvrtke gdje je ostvareno iskustvo u radu s djecom  ili volontiranje, te trajanje istog);
  • motivacijsko pismo;
  • dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome ili potvrdu o stečenoj stručnoj spremi);
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci);
  • domovnicu;
  • uvjerenje o prebivalištu (ne starije od 6 mjeseci);
  • ukoliko kandidat ima dokaz o osposobljenosti za poslove pomoćnika;
  • ukoliko kandidat ima iskustva u radu s djecom s teškoćama potrebno je priložiti mišljenje supervizora i/ili preporuku škole/ustanove/udruge.

U zamolbi i životopisu obvezno navesti datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja te kontakt broj mobitela i elektronsku poštu (e-mail). Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a kandidati su prije sklapanja pisanog ugovora dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

Pismene prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz Javnog poziva podnose se Osnovnoj školi kralja Tomislava, Našice s naznakom „Javni poziv – Učimo zajedno 3 - Pomoćnik u nastavi – NE OTVARATI!“, do četvrtka 30. ožujka 2017. godine osobno na adresu: Našice,   Ulica Matice hrvatske 1

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Javni poziv bit će objavljen 23. ožujka 2017. na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Radni odnos sa školom zasnovat će se nakon provedenog postupka selekcije kandidata.

Poslodavac:    Osnovna škola Kralja Tomislava Našice

Kontakt:         Osobni dolazak: Ulica Matice hrvatske 1

Ravnateljica:

Vlatka Zahirović, prof.

KLASA: 602-02/17-01/67

URBROJ: 2149/13-01-17- 01

U Našicama, 22. ožujka 2017.

« Travanj 2024 »