Pronađite slatki poklon za svoje najmilije i pomozite učenicima s teškoćama u razvoju

Autor: Brankica Živković, 13. 2. 2017.

Roditelji učenika s teškoćama u razvoju OŠ kralja Tomislava organiziraju prikupljanje dobrovoljnih priloga za opremanje učionice posebne odgojno-obrazovne skupine.

Svakodnevni rad na razvijanju i usvajanju vještina zahtijeva različitu opremu i didaktičke materijale za poticanje motoričkoga razvoja, senzorne integracije, socio-emocionalnoga razvoja te razne sprave za vježbanje.

Od prikupljenih priloga roditelji će donirati školi potrebnu opremu za učionicu Posebnog odjela, za početak trampolin, a nadamo se i senzorno-didaktičku opremu za učionicu.

Stoga pozivamo sve vas da se uključite u ovu humanitarnu akciju i svojim dobrovoljnim prilogom nagradite rad učenika, roditelja i učiteljica OŠ kralja Tomislava te tako pomognete učenicima s teškoćama u razvoju.

Sva djeca imaju jednaka prava, pomozimo im da ta prava lakše i ostvare!

Izvor: defektologinja Iva Ramljak

« Travanj 2024 »